AGROTIM Sp. z o.o. Sp. K.
Autoryzowany diler Kubota

Nawet najbardziej niezawodna maszyna potrzebuje regularnej i fachowej obsługi. Kompetentny serwis to klucz do wieloletniego zadowolenia użytkownika każdego urządzenia z jego bezproblemowej pracy.

Sieć serwisowa marki Kubota w Polsce obejmuje cały kraj, gdyż każdy Diler Kubota jest jednocześnie Autoryzowanym Punktem Serwisowym. Dzięki temu najbliższa stacja obsługi nigdy nie jest za daleko.

Adres najbliższego warsztatu przeszkolonego w obsłudze i naprawie ciągników rolniczych, maszyn komunalnych lub pojazdów użytkowych Kubota można znaleźć w zakładce “Dilerzy”.

Wierzymy, że pierwszy ciągnik sprzedaje handlowiec, a następne – serwis. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Autoryzowane Punkty Serwisowe marki Kubota w Polsce cechował profesjonalizm i życzliwe podejście do klientów.

Kubota VIP Service
Każdy nabywca ciągnika Kubota to dla nas Bardzo Ważna Osoba. Dlatego koncern Kubota wprowadził w Europie program badania satysfakcji użytkowników maszyn z logo „K” na masce prowadzony przez specjalistów z Japonii.

Dwa razy do roku każdy rynek w Europie odwiedza zespół z Kraju Kwitnącej Wiśni, którego zadaniem jest sprawdzanie poziom obsługi serwisowej sprzedanych ciągników oraz zbieranie opinii wybranych użytkowników na temat produktów marki Kubota.

Jeden z celów strategicznych koncernu stanowi intensywna ekspansja na Starym Kontynencie, a stały kontakt z właścicielami wyprodukowanych maszyn to najlepszy sposób poznania wymogów lokalnych rynków i lepszego dostosowania oferty do oczekiwań poszczególnych krajów.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za rejestrację!

Dziękujemy za rejestrację! Wkrótce się skontaktujemy.

Ups! Coś poszło nie tak.

Podczas wysyłania formularza wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Dziękujemy za aplikację!

AGROTIM Sp. z o.o. Sp. K.

featured-content-map
Lipowa 3
58-210 Łagiewniki, woj. dolnośląskie
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 16:00
Wtorek
08:00 - 16:00
Środa
08:00 - 16:00
Czwartek
08:00 - 16:00
Piątek
08:00 - 16:00
Sobota
09:00 - 13:00

Nasza Firma

AGROTIM
AGROTIM Sp. z o.o. Sp. K. jest autoryzowanym dilerem marki Kubota. Naszą markę wyróżniają przemyślane technologie oraz usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dowiedz się więcej

Gwarancja partnerska Kubota Care

W ramach oferty Kubota Care proponujemy wydłużenie opieki gwarancyjnej nad maszyną Kubota maksymalnie do 5 lat. Dowiedz się więcej
Adres
Godziny otwarcia